„SPORTOWA SOBOTA”

Chcąc uatrakcyjnić życie sportowe naszej szkoły nauczycielka wychowania fizycznego Justyna Briske-Dutkowska zaproponowała dzieciom „Sportowa sobotę”. Akcja będzie trwała do wiosny. W jej ramach dzieci poznają różne formy rekreacji i aktywności ruchowej, a także wystartują w kilku zawodach podnosząc swoje umiejętności  i pogłębiając wiedzę sportową. Pierwsza „Sportowa sobota” 13.09.2014 przebiegła pod hasłem – „Sobota z biegiem na orientację i basenem”.

Oto krótkie sprawozdanie uczestniczki wyjazdu Oli Pluty z klasy 5B:

W sobotę 13 września 2014r. klasa 5b wraz z klubem UKS „Arkady”  oraz uczniami, którzy chcieli spędzić dzień na sportowo wyjechała na zawody w biegach na orientację – „Otwarte Mistrzostwa Wrocławia” i do Aquaparku w Trzebnicy.
Wyjechaliśmy sprzed  szkoły w Raszkowie o godz. 7:30. Do celu dotarliśmy około godziny 9:30. Pierwsi zawodnicy wystartowali o godzinie 10:00. Niektórzy biegali, inni spacerowali i uczyli się podstaw biegu na orientację. Wszystkim udało się ukończyć trasę z wynikiem na miarę swoich umiejętności.
Po zawodach pojechaliśmy  na basen do Trzebnicy. Wszyscy się tam świetnie bawiliśmy. Korzystaliśmy z dużego basenu, zjeżdżalni oraz z innych basenowych atrakcji.
I tak  spędziliśmy piękną  SPORTOWĄ SOBOTĘ!
Opracowała Aleksandra Pluta, kl. 5b

wyniki etap 3 OMW 13.09.2014

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip