Godziny dostępności nauczycieli

Zapraszamy rodziców i uczniów do kontaktu z nauczycielami w godzinach ich dostępności

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień  tygodnia

Godzina

 1.

Adamcio Ewa

poniedziałek

13.30-14.30

 2.

Bartoś Renata

wtorek co 2 tydzień

12.20-13.20

 3.

Bieniek Iwona

wtorek

10.45-11.45

 4.

Błaszczyk Grażyna

czwartek

10.45-11.45

 5.

Brajer Renata

środa

13.30 – 14.30

 6.

Czubak Violetta

piątek

7.00-8.00

 7.

Dutkowski Adam

wtorek

12.40-13.25

 8.

Frąszczak Anna

czwartek

11.30- 12.30

 9.

Gidaszewska –Burkietowicz Dorota

codziennie

7.35-7.50

 10.

Hajdziony Małgorzata

czwartek

14.15-15.15

 11.

Janiak Mariola

poniedziałek

wtorek

10.00-10.30

13.30-14.00

 12.

Juszczak Damian

środa

poniedziałek

18.00-19.30

19.30-21.00

 13.

Kałuża Marcin

wtorek

12.30-13.30

 14.

Karolewska Beata

wtorek

10.30-11.30

 15.

Klimek Marzena

poniedziałek

10.45-11.45

 16.

Kluczyk Katarzyna

piątek

8:00-9:00

 17.

Krawczyk Kacper

środa

12.30-13.30

 18.

Krawczyk Sławomir

piątek

7.30-8.30

 19.

Lis Małgorzata

środa

12.30-13.30

 20

Lisiak Beata

środa

12.30-13.30

 21.

Lisiak Justyna

poniedziałek

12.30-13.30

 22.

Maćkowiak Katarzyna

wtorek

13:00-14:00

 23.

Marciszewski Karol

poniedziałek

7:00-8:00

 24.

Mielcarek Dorota

wtorek

10.15 – 10.45

14.15 – 14.45

 25.

Misiek Kinga

wtorek

piątek

10.45 – 11.15

7.30 – 8.00

 26.

Modrzewska Alicja

piątek

10.45-11.45

 27.

Nadobna Bogumiła

piątek

7.00-8.00

 28.

Nowak Joanna

piątek

7.00-8.00

 29.

Palczewska Małgorzata

wtorek

11.45-12.15

13.25-13.55

 30.

Rostalska Violeta

środa

9.00- 9.30

13.30-14.00

 31

Sikorska Justyna

czwartek

10,35-11,35

 32.

Sobczak Daria

poniedziałek

13.00-14.00

 33.

Stefańska Alina

poniedziałek

13.30-14.30

 34.

Szczygiełek Karolina

czwartek

8.00-9.00

 35.

Sztok Anna

wtorek

12.30 – 13.30

 36.

Szymankiewicz Anna

poniedziałek

12.30-13.30

 37.

Świerblewska Agnieszka

wtorek

13.30 – 14.30

 38.

Urbaniak Izabela

czwartek

13:30 – 14:30

 39.

Wojtczak Ewa

poniedziałek

wtorek

14.15-14.45

11.45-12.15

 40.

Wróblewska Elżbieta

środa

13: 30 – 14:30

 41.

Zaworska Katarzyna

poniedziałek

13.00 – 14.00

 42.

Żurkiewicz Justyna

poniedziałek

10.30-11.30

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip