Baśń Andersena w raszkowskim M-GOK-u

Był sobie pewnego razu bardzo ubogi książę. Miał księstwo małe, ale dość duże na to, by mógł się ożenić; a chciał się właśnie żenić!

Było to co prawda zuchwalstwo, że odważył się spytać córkę cesarza: „Czy chcesz mnie mieć za męża?”, ale jednak ośmielił się to uczynić, bo imię jego było sławne na cały świat. Tysiąc księżniczek zgodziłoby się chętnie, ale dowiecie się zaraz, co uczyniła córka cesarza.

Zatem słuchajcie…

Teatr dziecięco-młodzieżowy „Igraszka”, prowadzony przez panią Urszulę Mróz, działający  już kilkanaście lat w raszkowskim M-GOK, zaprosił dzieci z raszkowskiej podstawówki i oddziałów przedszkolnych na spektakl na podstawie baśni H. Ch. Andersena „Świniopas”. To przypowieść niosąca optymistyczne przesłanie dla dzieci i dorosłych o tym, że dobro można odnaleźć w wytrwałości dążenia do celu, życzliwości dla świata, akceptacji siebie i co bardzo ważne, tolerancji dla drugich.

Tym razem w spektakl zaangażowanych zostało dwanaście osób, w tym uczniów naszej szkoły. Przedstawienie odbyło się w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip