Konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim został rozstrzygnięty!

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej oraz napisanie życzeń w języku angielskim. Kształt i forma kartki były dowolne. Celem konkursu było: kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej oraz stworzenie możliwości udziału uczniów w konfrontacji z rówieśnikami (w dziedzinie sztuk plastycznych i kompetencji językowych w zakresie j.angielskiego).Konkurs trwał do 18 grudnia b.r. i przystąpiło do niego około 50 uczniów naszej szkoły. Uczniom klas 1-3 serdecznie dziękujemy za wyjątkowe i piękne kartki!

Kartki bożonarodzeniowe złożone na konkurs oceniło jury w składzie: pani dyrektor Alicja Duczmal, pani Daria Sobczak, pani Kalina Pera, pani Anna Jackowska , biorąc pod uwagę takie kryteria jak: forma plastyczna, estetyka wykonania, nowatorstwo i pomysłowość.
Życzenia świąteczne w języku obcym zostało ocenione przez jury składające się z nauczycieli języków obcych.

Wyniki konkursu:

1.Miejsce Antonina Karniej klasa 2d
2. Miejsce Kinga Cegła klasa 2b
3. Miejsce Jagoda Jańczak klasa 2a

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie GRATULUJEMY!

Prace oddane na konkurs będą wyeksponowane na terenie szkoły w postaci wystawy oraz przekazane choremu koledze z naszej szkoły.

Raz jeszcze gorąco dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_