Mobilna Akademia Młodych Orłów w Raszkowie

Projekt PZPN – Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość a także jakość piłkarskiej edukacji. Już 6 grudnia 2018 roku w miejscowości Pogrzybów koło Raszkowa ,wykwalifikowany zespół trenerski będzie zarówno kształcił trenerów, a także identyfikował lokalne talenty. Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak będą nauczać trendów szkoleniowych oraz prowadzić praktyczne pokazy treningów.

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej z powiatu ostrowskiego na wykład teoretyczny, który odbędzie się właśnie 6 grudnia 2018 roku o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera przy ul. Pogrzybów 1a. Warto nadmienić, że tuż po wykładzie odbędzie się trening oraz gra selekcyjna, w których udział wezmą wcześniej wyselekcjonowani zawodnicy z kategorii Orlik i Młodzik.  Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek.

Harmonogram 6.12.2018 r.

16.00 Wykład teoretyczny:  Intensywność treningowa.

17.00 Trening pokazowy dla kategorii Orlik: Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska.

18.00 Gra selekcyjna dla kategorii Młodzik

18.45 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja , rozdanie bezpłatnych materiałów szkoleniowych w wersji książkowej.

Informujemy, iż szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24  http://www.pzpn.pl

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip