Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny  jest pewnie jednym z bardziej wyczekiwanych dni w roku, przyroda budzi się do życia, za oknami śmieją się do nas żółte forsycje i zielone gałązki brzozy – symboli wiosny. W szkole zmieniono wystrój zimowy na wiosenny, na korytarzach pojawiły się wiosenne dekoracje: zajączki wielkanocne, pisanki, kartki świąteczne i wiosenne kompozycje.

W tym dniu Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panem Karolem Marciszewskim zaprosił całą społeczność szkolną do wspólnej zabawy, która polegała na prezentacji wcześniej przygotowanych i zaplanowanych w klasie wiosennych strojów. Pokaz mody zachwycił wszystkich. Stroje były pomysłowe, wesołe, wyszukane, oryginale, i co najważniejsze, wykonane samodzielnie przez uczniów. Uczniowie prezentowali się na specjalnie przygotowanym wybiegu. Za swój występ otrzymali gromkie brawa i punkty, które były zliczane w klasyfikacji łącznej. W drugiej części spotkania przedstawiciele klas przystąpili do wiosennego konkursu. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna klasy 6a.

Natomiast klasy 1-3 powitały wiosnę na sportowo. Uczniowie brali udział w turnieju sportowym, który zorganizował pan Sławek Krawczyk. Oto zdjęcia z tej imprezy:

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip