ŚWIATŁO I CIEŃ – „MAGIA OBRAZU” – wojewódzki konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Konkurs organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu. Celem konkursu jest aktywizacja i poszerzanie wiedzy dzieci i młodzieży z zakresu sztuk i technik plastycznych oraz wypowiadania się za pomocą środków plastycznych. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież ze wszystkich typów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa Wielkopolskiego oraz innych podmiotów kulturalno-oświatowych, w wieku od 11 do 19 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie samodzielnie wykonanej kompozycji plastycznej w dowolnej technice (można mieszać techniki) malarskiej, rysunkowej, graficznej (w tym również grafika komputerowa), o silnym ładunku duchowym lub emocjonalnym. Kompozycja może zawierać zarówno elementy architektury, przyrody a także przedmioty, ludzi, zwierząt, które w rezultacie nadadzą całości nowy, ważny dla autora wymiar.

Nasza uczennica, Magdalena Sójka z kl. 8d wykonała znakomitą pracę plastyczną na ten konkurs i zdobyła nagrodę – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip