Warsztaty artystyczne w ramach szkolnego projektu „Ze sztuką na TY”

W dniach 30 listopada – 1 grudnia odbyła się pierwsza część szkolnego projektu artystycznego „Ze sztuką na TY”. Ponad 30 uczniów z klas IV-VI  miało możliwość rozwijania swoich zdolności muzycznych i  plastycznych   na warsztatach artystycznych połączonych z noclegiem w naszej szkole. Zajęcia muzyczne prowadzone przez pana Łukasza Naczke wzbogaciły repertuar szkolnego zespołu wokalnego „Familijny Blues” o nowe utwory nawiązujące do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Drugą część warsztatów prowadziły panie Dorota Gidaszewska- Burkietowicz, Izabela Urbaniak i Iwona Bieniek, do których dołączyła także pani Ewa Kaczmarek z Rady Rodziców naszej szkoły.

Zajęcia miały formę plastyczną  a uczniowie pod okiem nauczycieli pracowali nad ekologicznymi ozdobami  bożonarodzeniowymi,  które można  obejrzeć na wystawie  znajdującej  się przy   gabinecie dyrektora szkoły.  Oprócz zajęć uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w „Piżama party”, gdzie wielką niespodziankę sprawili nauczyciele przebrani w stroje bohaterów bajek i filmów.

Wieczorne zmagania artystyczne zakończyły się  nocą filmową

a opiekunki przepięknie ubrały naszą szkolną choinkę, którą można obejrzeć przy sekretariacie szkoły. Dzieci były zachwycone taką formą spędzania czasu wolnego i już nie mogą doczekać się kolejnej części warsztatów, które nauczyciele planują przeprowadzić wiosną.

Drugą część warsztatów nauczyciele przewidują zorganizować przed świętami wielkanocnymi.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip