Wielkanocne warsztaty „Ze sztuką na TY”

Ze środy na czwartek  przed Świętami Wielkiej Nocy odbyła się w naszej  szkole druga część  warsztatów artystycznych  „Ze sztuką na Ty”. Ponad czterdziestu  uczniów miało okazję rozwijać  swoje umiejętności  plastyczno muzyczne pod okiem nauczycieli : Izabeli Urbaniak, Iwony Bieniek, Doroty Gidaszewskiej  - Burkietowicz oraz Łukasza Naczke. Tematyką  plastycznych zajęć  były ozdoby (pisanki, kraszanki)   i tradycje Świąt Wielkanocnych , natomiast z zakresu muzyki uczniowie utrwalali  znajomość  różnych elementów muzyki poprzez ćwiczenia  ruchowe i rytmiczne przy muzyce oraz poznali nowe ćwiczenia oddechowe pozwalające na prawidłowe śpiewanie. Dodatkowo  z zakresu zajęć plastycznych i przyrodniczych  uczniowie  przygotowywali  najbardziej pomysłową  wiosenną kanapkę .

Po raz kolejny na warsztatach towarzyszyła nam pani Ewa Kaczmarek, przewodnicząca Rady Rodziców, która pomogła w zorganizowaniu materiałów  na organizację warsztatów oraz przygotowała słodkie świąteczne upominki dla wszystkich uczestników.

Na warsztatach nie zabrakło także akcentów humorystycznych  niespodzianek w postaci  specjalnej komisji konkursowej, w którą wcielili się wszyscy opiekunowie, a na koniec pracowitego wieczoru uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w „Nocy filmowej”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w cyklu warsztatów „Ze sztuką na TY” i mamy nadzieje  że spotkamy się także w przyszłym roku szkolnym 2013/2014 .

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip