Zakończenie projektu eTwinning „Christmas exchange”

W grudniu uczniowie klas 3b i 3e pod kierunkiem nauczycielki języka angielskiego, pani Małgorzaty Palczewskiej wzięli udział w  międzynarodowym projekcie eTwinning dotyczącym świąt Bożego Narodzenia, którego celem była wymiana informacji dotyczących zwyczajów bożonarodzeniowych, rozwijanie umiejętności mówienia w języku angielskim, nawiązanie kontaktu z rówieśnikami z innych krajów: Turcji i Hiszpanii, kształtowanie tolerancji w stosunku do innych kultur, poznanie kultury innych narodów oraz propagowanie kultury i tradycji polskich.

W ramach projektu uczniowie przygotowali krótkie listy i kartki świąteczne z życzeniami  w języku angielskim, które wysłali do rówieśników z Turcji i Hiszpanii, a także mieli możliwość wirtualnego spotkania się z nimi i porozmawiania poprzez Google Hangouts.

W styczniu dotarły do nas kartki od uczniów z Turcji i tym samym zakończyliśmy świąteczny projekt. Uczniowie z zapartym tchem czytali kartki, wysłane przez uczniów szkoły w Erzincan, która znajduje się we wschodniej Turcji, ponad 3 tysiące km od Raszkowa.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip