Zespół Mariposa prosi o pomoc !!!!!!!!!!

Zespół aerobiku grupowego Mariposa działający w naszej szkole, został zgłoszony przez sympatyków do plebiscytu Mistrzowie Sportu na „Drużynę roku 2018”. Plebiscyt prowadzi gazeta Głos Wielkopolski.

W związku z tym zawodnicy zespołu proszą wszystkich którzy chcieliby wspomóc zespół w głosowaniu o oddanie głosów na zespól w postaci SMS-a.

Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z vat – w treści należy wpisać: PSD.41 i wysłać na numer 72355

Zespół działa w SP Raszków od dwóch lat.

Od 2017 roku nosi on nazwę Mariposa co po Hiszpańsku znaczy motyl a jak wiadomo miłośnikiem motyli był patron Szkoły Podstawowej w Raszkowie Arkady Fiedler.

Zespół jest prowadzony przez państwo Justynę i Adama Dutkowskich we współpracy z Iloną Klimek .

Poza występami pokazowymi, których było mnóstwo, zespół Mariposa zdobył pierwszy w historii szkoły w Raszkowie brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski szkół co było ogromną sensacją. Dziewczęta wygrały kwalifikacje do Mistrzostw Wielkopolski.

Zespół Mariposa w 18 Wielkopolskim Turnieju Aerobiku grupowego w Pleszewie zajął 1 miejsce pokonując między innymi wice mistrzów Wielkopolski.

Za całoroczny wysiłek dziewczęta spotkała ogromna niespodzianka – zostały zaproszone przez telewizję TVN do precastingu do programu Mam Talent.

Zawodnicy zespołu aktualnie ciężko trenują przygotowując nowy program na 2019 rok.

Fajnie byłoby powalczyć w takim plebiscycie ale do tego potrzebne są państwa głosy na które dziewczęta liczą.