52 Bieg Republiki Ostrowskiej

Sobota na sportowo – tym razem w niedzielę 26.10.2014 i z biegiem ulicznym.  Tradycją ostatnich lat stała się sportowa akcja nauczycieli wychowania fizycznego SP Raszków: MAMO TATO ZOBACZ JAK BIEGAM !!!!! Justyna i Adam Dutkowscy w ostatni weekend października zapraszają chętne dzieci i ich rodziców do udziału w biegach młodzieżowych Biegu Republiki Ostrowskiej, na Rynek w Ostrowie Wielkopolskim.

Na czas tego biegu rodzice przejmują rolę kierowców, kibiców, trenerów, menagerów, masażystów swoich małych zawodników.

 W tym roku z zaproszenia państwa Dutkowskich skorzystało aż 43 dzieciaki chcące spędzić niedzielę na sportowo.

Obowiązki dziecka przed zawodami i na zawodach.

Zabrać :  legitymację !!!

Dres, polar, płaskie buty do biegania – bo, bieg jest po ulicach (dystans SP 600m, Gimnazja około 1200m), spodenki, koszulkę, ubiór dostosowany do pogody, jedzenie, picie i co tam jeszcze uniesiecie.

 Obowiązki rodzica!!!

Przywieźć dziecko na zawody,  pomóc w przebraniu, pilnować rzeczy, zrobić masaż, wesprzeć na duchu, poklepywać, robić zdjęcia, kręcić filmy i cieszyć się z pełnienia funkcji rodzica, trenera, menagera i kibica.

 Podczas biegania – dopingować, poganiać, pokrzykiwać – cieszyć się z tego, że dziecko zamiast siedzenia przy komputerze, zażywa ruchu i walczy ze swoimi słabościami oraz innymi zawodnikami.

 Po biegu – cieszyć się z osiągniętego wyniku *BEZ WZGLĘDU NA ZAJĘTE MIEJSCE!* gratulować, ściskać, całować i cieszyć się, że Wasz malec właśnie wygrał z Samym Sobą !!

Strona biegu :  http://www.biegostrow.pl/home/

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_