Dzień Seniora w szkole

„Z grzecznym ukłonem, z bukietem kwiatów, witamy serdecznie nasze babcie i dziadków.

Zebrali się dzisiaj babcie i dziadkowie, już się rozgościli, pewnie są ciekawi, po co ich wnukowie dziś do szkoły zaprosili.

Pragniemy Wam zaśpiewać i recytować ładnie, prosimy się nie gniewać jeśli przedstawienie źle wypadnie. A teraz prosimy o ciszę i skupienie, bo już się zaczyna przedstawienie”

Dzień Seniora to już tradycja naszej szkoły, spotkania z ukochanymi babciami i dziadkami odbywają się od kilkudziesięciu lat. Miejscem tegorocznego spotkania była sala gimnastyczna , gdzie na zaproszonych gości czekali uczniowie klas O-III, którzy na ten szczególny dzień przygotowali mnóstwo atrakcji: piosenki, wierszyki, inscenizacje. Atrakcją spotkania był występ zespołu ludowego Głogowianie, który zaprezentował tańce: tańce kaszubskie: koseder, nenka, mareszka, dżek.

Po wspaniałej rozrywce seniorzy udali się do stołówki szkolne, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych uczniów.

Uczniowie klas O-III, po udanych wstępach mogli się zrelaksować uczestnicząc w baliku noworocznym. Był to oczywiście bal przebierańców, w tym roku na szkolnym parkiecie dominowały księżniczki. Była wesoła zabawa, pląsy, konkursy, taneczne węże, zabawy z balonami i wiele innych.

O oprawę muzyczną tego dnia dbał pan Łukasz Naczke.

Dyrekcja szkoły i Grono pedagogiczne życzą wszystkim swoim uczniom zdrowego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych!!!

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_