IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 26 września obchodziliśmy w naszej szkole IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, a od poniedziałku 22 września do czwartku 25 września uczniowie przypominali i utrwalali tabliczkę mnożenia. Każda z klas IV- VI przygotowała plakaty z tabliczką mnożenia, które zostały wywieszone na gazetkach na korytarzach. Na gazetkach były również zadania, gdzie uczniowie mogli przepytywać się ze znajomości tabliczki mnożenia ale także dzielenia oraz różne ciekawostki ułatwiające mnożenie. W piątek uczniowie klas III –VI przystąpili do pisemnego egzaminu, który zawierał 5 zadań. Osoby które przeszły go bezbłędnie zakwalifikowały się do finału. W finale uczestnicy w wyznaczonym czasie przed publicznością rozwiązywali zadania.

Do finału klas III przeszły 3 osoby, a zwyciężył Paweł Harbut.

Do finału klas IV zakwalifikowało się 20 osób, żadnego błędu nie popełnili: Dominik kłopocki, Sandra Chmielarz, Zuzia Stasiak, Zuzia Wojciechowska, Agnieszka Sójka, Oliwia Jurek, Weronika Szczotka, Michał Błaszczyk, Adam Mielcarek, Kacper Oczkowski, Kamil Sobczak.

Do finału klas V zakwalifikowało się 18 uczniów, a bezbłędnie zadania rozwiązali: Robert Marciszewski, Ola Dobroś, Kacper Kasałka, Aleksandra Ziętek, Julia Górska.

Do finału klas VI zakwalifikowało się 27 uczniów, a bezbłędni byli: Dominik Kłopocki, Weronika Wierzbicka, Oliwia Wajrauch, Patrycja Gromada, Wiktoria Sikora, Magda Pospiech, Marcin Jarmuszczak.

Zwycięzcy finałów otrzymali tytuł  EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA – MS EKSPERT potwierdzony pamiątkową plakietką oraz oczywiście po ocenie bardzo dobrej z matematyki.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip