Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt

W czwartek 25 lutego 2016 Szkoła Podstawowa w Raszkowie była organizatorem Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w siatkówce dziewcząt. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Justyna i Adam Dutkowscy. Otwarcia turnieju dokonała pani wice dyrektor SP Raszków mgr Alicja Duczmal. W ramach otwarcia dziewczęta z SP Raszków przedstawiły układ taneczny z aerobiku grupowego, z którym wystąpią 17 marca w zawodach rejonowych w Pleszewie.W turnieju oprócz reprezentacji SP Raszków wystartowały uczennice z ZS Janków Przygodzki, SP 7 Ostrów Wlkp i SP Biskupice Ołoboczne.Turniej odbył się bardzo sprawnie w miłej, sportowej atmosferze. Dziewczęta dzielnie walczyły, a mecze rozgrywane były na dobrym poziomie. Po bardzo emocjonującej grze zwyciężyły faworytki, uczennice z Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim. Należy dodać, że absolwentki tej szkoły to medalistki Mistrzostw Polski w siatkówce.

Dobry turniej zagrały dziewczęta z SP Raszków i po zaciętej walce zajęły drugie miejsce. Trzecie były uczennice z SP 7 Ostrów Wlkp, a na 4 miejscu turniej ukończyła reprezentacja SP Biskupice Ołoboczne.
W skład zespołu reprezentującego Szkołę Podstawową w Raszkowie wchodziło 11 dziewcząt:
Przygoda Klaudia, Pluta Aleksandra, Sójka Wiktoria, Wielebska Zuzanna, Sztok Zuzanna, Raszewska Aleksandra, Harasymko Dominika, Gruszczyńska Zuzanna, Dobroś Aleksandra – wszystkie z klasy sportowej 6b.
Chmielarz Sandra 5b, Cieluch Patrycja 5c.
GRATULUJEMY AMBITNEJ WALKI DO SAMEGO KOŃCA !!!!!!!!!!

Galerię zdjęć można obejrzeć tutaj:

https://picasaweb.google.com/116462919073920222619

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_