Ognisko klasy 4b

W środę 18.06.2014 wychowawczyni klasy 4b Justyna Briske-Dutkowska zaprosiła uczniów swojej klasy i ich rodziców na wspólne ognisko podsumowujące pierwszy wspólny rok nauki. Miejsce udostępniła na swojej posesji pani Iwona Bieniek. Rodzice zabezpieczyli wszystkie potrzebne rzeczy do organizacji popołudniowego spotkania. Były więc placki, napoje, ciastka, chipsy. Przywieźli także krzesła, stoły i kije do pieczenia kiełbasek. Na posesji pani Bieniek dzieci miały do dyspozycji trampolinę oraz miejsce do zabaw.  Grały w siatkówkę, badmintona, piłkę nożną, bawiły się w chowanego i pojadały przygotowane przez rodziców łakocie. Głównym punktem programu było ognisko i pieczenie kiełbasek oraz ziemniaków. Ci, którzy mieli problem z utrzymaniem kiełbaski na kiju mogli dopiec je na grillu.

            Warto zaznaczyć, że z zaproszenia wychowawczyni skorzystali prawie wszyscy rodzice, którzy przy grillu i kawie doskonale się także bawili.

            Po czterech godzinach miłej zabawy wszyscy z żalem się rozeszli, z postanowieniem, że koniecznie taką formę spotkania należy powtórzyć w przyszłym roku szkolnym.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip