Przedstawienie przedszkolaków z okazji Mikołajek

W piątek 6 grudnia 2013r., z okazji dnia Świętego Mikołaja, dzieci z obu oddziałów przedszkolnych wystąpiły w przedstawieniu „Mikołaju, to już czas”. Spektakl został bardzo ciepło przyjęty przez wszystkich uczniów klas I – VI, Dyrekcję Szkoły, nauczycieli i licznie zgromadzonych na sali gimnastycznej rodziców. Rodzice przygotowali dla swoich pociech piękne kostiumy, a swoją obecnością okazali dzieciom wsparcie.

Podczas występu przedszkolaki doskonale wcieliły się w przydzielone im role: Pani Zimy, Śnieżynek, Aniołków, Krasnali i Dzieci, pięknie recytowały i śpiewały wesołe piosenki związane ze Świętym Mikołajem, tańczyły dla Świętego Mikołaja. Towarzyszyły im cztery lektorki z klasy Va: Kinga Gruszczyńska, Dominika Jopek, Marlena Iberhan i Adrianna  Sobańska. Podczas prezentacji multimedialnej, przygotowanej przez Panią Justyną Żurkiewicz, przedstawiły prawdziwą postać Świętego Mikołaja, biskupa Miry.

Wszyscy zgromadzeni przywitali Świętego Mikołaja, przybyłego w towarzystwie Małego Aniołka i Renifera. Mikołaj złożył wszystkim świąteczne życzenia: „by od stycznia po grudzień uśmiechali się ludzie” oraz obdarował dzieci słodyczami.

Dzieci do występu przygotowały panie wychowawczynie: Marzena Klimek i Dorota Gidaszewska – Burkietowicz, a taniec Śnieżynek – Pani Maria Wikariak – Hałas.

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_