Szkoła Podstawowa w Raszkowie najlepsza w Powiecie Ostrowskim w roku szkolnym 2018-2019.

W poniedziałek 23.09.2019 w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim Ostrowski Szkolny Związek Sportowy uroczyście podsumował sportowy rok szkolny 2018-2019. Podsumowanie przygotowali Prezes OSZS pan Jacek Chmielecki oraz Sekretarz OSZS pan Zdzisław Machowski. Wśród zaproszonych gości był Senator RP pan Łukasz Mikołajczyk, który wręczał honorowe ODZNAKI ZA ZASŁUGI DLA SPORTU przyznane przez Ministra Sportu i Turystyki.

Brązową ODZNAKĘ ZA ZASŁUGI DLA SPORTU otrzymała nauczycielka naszej szkoły pani Justyna Briske-Dutkowska, za osiągnięcia i pracę na rzecz sportu w naszej szkole, powiecie i województwie.

 Za wspieranie nauczycieli jako dyrektor szkoły oraz za osiągnięcia sportowe swoich uczniów medal 65-cio lecia Szkolnego Związku Sportowego otrzymał vice dyrektor naszej szkoły pan Damian Juszczak.

 Pani dyrektor Alicja Duczmal także otrzymała medal 65-cio lecia Szkolnego Związku Sportowego za wspieranie nauczycieli i uczniów w dziedzinie sportu oraz za  pomoc w organizacji wielu imprez sportowych odbywających się w naszej szkole. Ostrowski SZS wyraził pani dyrektor swoją wdzięczność za życzliwość w organizacji wielu zawodów powiatowych, rejonowych i wojewódzkich. Za pomoc w rozgrywaniu w naszej szkole zawodów powiatowych pani dyrektor otrzymała także pisemne podziękowanie Ostrowskiego SZS.

O naszej szkole powiedziano wiele miłych słów.

W punktacji wojewódzkiej na najbardziej usportowioną szkołę w Wielkopolsce w roku szkolnym 2018-2019 zajęliśmy najwyższe miejsce ze szkół Powiatu Ostrowskiego.

Klasy 6 i młodsze w Igrzyskach dzieci zajęły 8 miejsce na ponad 850 sklasyfikowanych szkół, a klasy 7 i starsze w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęły 10 miejsce wśród ponad 650 szkół.

Na podsumowaniu nasza szkoła otrzymała statuetki dla najbardziej usportowionej szkoły w Powiecie Ostrowskim. Statuetki ufundowane dla  szkoły przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy odebrali: Adam Dutkowski oraz reprezentantki szkoły Agnieszka Stefańska, Eryka Kasałka, Ewelina Ziętek i Matylda Jańczak.

Na koniec części oficjalnej w ramach programu artystycznego w/w czwórka dziewcząt zatańczyła układy z aerobiku, którymi wiosną zdobyły medale Mistrzostw Wielkopolski.

Dziewczęta za swoje występy dostały ogromne brawa.

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip