Wybory Miss i Mistera szkoły

27 października 2015 po raz pierwszy w naszej szkole Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem pana Karola Marciszewskiego zorganizował wybory Miss i Mister szkoły. Każda klasa miała za zadanie wystawić parę i przygotować dla nich cztery stroje: WYJŚCIOWY ELEGANCKI, WYJŚCIOWY LUŹNY, SZKOLNY i SPORTOWY.

            Stroje oceniała komisja, w której zasiadało dwóch nauczycieli oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Oprócz stylu i prezentacji strojów każda z par musiała odpowiedzieć na kilka pytań, które dotyczyły środowiska szkolnego. Wszystkie klasy prezentując strój wyjściowy elegancki pokazały grację i wdzięk. Przy stroju wyjściowym luźnym każdy mógł zobaczyć ubiór osób, które spotykają się w np. w restauracji lub w kinie. Strój szkolny pokazywał jak uczniowie powinni ubierać się do szkoły. Strój sportowy odzwierciedlał prawdziwych sportowców, którzy na pewno zdobyli już nie jeden medal.

            Zwyciężyła klasa VIb zdobywając 44punkty. Na drugim miejscu uplasowały się klasy Vc i VIa. Trzecie miejsce zajęły VIa, Vb oraz VIc. Zwycięskiej parze założono koronę oraz szarfę z napisem Miss i Mister szkoły 2015. Był to jeden, z co miesięcznych konkursów „Super Klasa” w którym zwycięska para zdobyła najwięcej punktów dla swojej klasy.

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip