Uwaga rodzice!

List do rodziców

Szanowni Państwo,
Informuję, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne, zaplanowane w terminie 8 – 10 kwietnia 2019 r., decyzją ks. Proboszcza będą odbywać się w godzinach popołudniowych, czyli o 16.00 w kościele w Raszkowie. Szczegółowy harmonogram poda ks. Proboszcz.
W tym czasie w poniedziałek i wtorek – 8 i 9 kwietnia zajęcia lekcyjne będą odbywały się zgodnie z planem lekcji.

Od 10 do 17 kwietnia 2019 r., z uwagi na egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty, zgodnie z ustalonym we wrześniu harmonogramem uczniowie klas 1 – 7 nie przychodzą do szkoły. W tym czasie zorganizujemy zajęcia opiekuńcze. Zdecydowana większość nauczycieli będzie zaangażowana w prace zespołów nadzorujących w naszej szkole oraz w szkołach na terenie gminy.

Następnie w terminie 18 – 23 kwietnia 2019 r. przerwa świąteczna.

Uczniowie przychodzą do szkoły w środę 24 kwietnia 2019 r., po czym w sobotę 27.04. będziemy odpracowywać zajęcia z czwartku 2 maja 2019 r.

Szanowni Rodzice,
w związku z przyłączeniem się nauczycieli naszej szkoły do akcji protestacyjnej Związku Nauczycielstwa Polskiego, istnieje wysokie prawdopodobieństwo zawieszenia zajęć dydaktycznych od 8 kwietnia 2019 r. aż do odwołania. W związku z powyższym zapewnienie opieki uczniom w placówce będzie znacznie utrudnione.
W sytuacji kryzysowej będziemy prosić Państwa, by w miarę możliwości nie przysyłać dzieci do szkoły. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, to ufam, że dla przybyłych uczniów uda się zorganizować opiekę.
Jednocześnie proszę o systematyczne śledzenie informacji w dzienniku elektronicznym szkoły, w którym na bieżąco będę zamieszczać aktualne komunikaty w w/w sprawie.

Liczę na Państwa zrozumienie i wsparcie.
Z poważaniem

Alicja Duczmal

Dyrektor Szkoły

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip