Christmas Escape Room

Uczniowie klas II c, III b, IV a, V b, V c, VI a, VIII a, VIII b, VIII e, prowadzonych przez panią Małgorzatę Palczewską, wzięli udział w lekcji języka angielskiego opartej na założeniach escape room, ale nie zostali zamknięci w klasie. Musieli zmierzyć się z  pięcioma quizami, rozwiązanie których pozwoliło im odczytać ukryte życzenia niezbędne do  napisania listu do Mikołaja i otwarcie kłódek od  skrzynki ze świąteczną niespodzianką.

Uczniowie zostali podzieleni na grupy. W zespołach wykonywali różne zadania związane ze słownictwem bożonarodzeniowym – puzzle, domino, układanie tekstu piosenki, do której prowadził kod QR oraz dopasowywanie obrazków i wyrazów zapisanych pismem lustrzanym. Ciszy i spokoju w każdej grupie pilnował Elf Ciszek (jeden z uczniów) i jeśli grupa pracowała zbyt głośno, to wszyscy musieli schować się pod stołem!

Wszystkie zadania wymagały pracy zespołowej. Im lepiej drużyna współpracowała ze sobą – tym szybciej rozwiązała  zagadki, a tym samym odgadła hasło do kłódek i zdobyła nagrody – słodycze oraz vouchery do wykorzystania na lekcjach angielskiego.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip