Dyplomy i nagrody dla Szkolnych Mistrzów Ortografii!

23.06.2016 r. ogłoszono wyniki całorocznego konkursu ortograficznego kl. IV – VI.
Na podstawie comiesięcznych dyktand wyłoniono Szkolnych Mistrzów Ortografii i na apelu wręczono im dyplomy oraz nagrody. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SZKOLNI MISTRZOWIE ORTOGRAFII W ROKU SZOLNYM 2015/2016

Joanna Figas – Vb
Kinga Grabowska – Vb
Oliwia Jurek – Vc
Zuzanna Wojciechowska – Vc
Szymon Sójka – VIa
Igor Urbaniak – VIa
Julia Górska – VIc

GRATULACJE!!!
Szczegółowe zestawienie wyników całorocznego konkursu ortograficznego

 

DYKTANDO NR 1 – PAŹDZIERNIK

IV a – Wiktoria Denkiewicz, Wiktoria Pawlak, Julia Pela,
IV b – Michał Szczęsny,
V a – Katarzyna Kaczmarek, Nikola Kryszczak,
V b – Sandra Chmielarz, Joanna Figas, Kinga Grabowska, Zuzanna Stasiak,
V c – Oliwia Jurek, Adam Mielcarek, Kamil Sobczak, Zuzanna Wojciechowska,
VI a – Wiktoria Gądziak, Adrianna Kieliba, Olga Olejniczak, Kacper Piotrowicz, Magda Ptak
Szymon Sójka, Igor Urbaniak,
VI b – Aleksandra Pluta, Aleksandra Raszewska,
VI c – Artur Bogacki, Julia Górska, Dominik Michalczak.
DYKTANDO NR 2 – LISTOPAD

IV a – Magdalena Banachowicz, Wiktoria Denkiewicz, Natalia Dostatnia, Agata Gawron,
Wiktor Janoś, Julia Pela, Kamila Szczepańska, Kaja Urbaniak,
IV b – Patrycja Młynarczyk
V a – Julia Borowicz, Kacper Cegła, Jarosław Jędrzejak, Katarzyna Kaczmarek,
Dominik Kłopocki, Weronika Kłopocka, Natalia Koryciak, Nikola Kryszczak,
Klaudia Moskot, Sandra Wiertelak,
V b – Mateusz Fabisz, Joanna Figas, Kinga Grabowska, Wiktoria Hadrych,
Bartłomiej Kaźmierczak, Martyna Mocek, Szymon Rostalski, Zuzanna Stasiak,
Michał Woźniak,
V c – Marta Gruszczyńska, Anna Izydorek, Oliwia Jurek, Marta Kraszkiewicz,
Adam Mielcarek, Tymoteusz Otwiaska, Kamil Sobczak Weronika Szczotka,
Natalia Tomczak, Zuzanna Wojciechowska,
VI a – Dagmara Akerman, Wiktoria Gądziak, Maria Grzesiek, Jakub Kasałka,
Adrianna Kieliba, Gabriela Lech, Marcel Łyskawka, Olga Olejniczak,
Szymon Olejniczak, Kacper Piotrowicz, Magda Ptak, Szymon Sójka, Igor Urbaniak,
VI b – Kacper Kasałka, Aleksandra Pluta, Aleksandra Raszewska, Zuzanna Sztok,
Zuzanna Wielebska, Aleksandra Ziętek.
VI c – Julia Cierpka, Julia Górska, Kuba Idziorek, Aleksandra Pluta, Monika Wodniczak,
DYKTANDO NR 3 – GRUDZIEŃ

IV a – Paweł Obsadny, Julia Pela, Kaja Urbaniak,
IV b – Eryka Kasałka,
V a – Julia Borowicz, Gabriela Gawron, Katarzyna Kaczmarek, Nikola Kryszczak,
V b – Sandra Chmielarz, Joanna Figas, Kinga Grabowska, Martyna Mocek, Michał Woźniak,
V c – Oliwia Jurek, Adam Mielcarek, Kamil Sobczak Weronika Szczotka,
Natalia Tomczak, Zuzanna Wojciechowska,
VI a – Maria Grzesiek, Adrianna Kieliba, Marcel Łyskawka, Olga Olejniczak,
Szymon Olejniczak, Magda Ptak, Szymon Sójka, Igor Urbaniak,
VI b – Aleksandra Pluta, Aleksandra Raszewska, Zuzanna Sztok, Zuzanna Wielebska,
VI c – Julia Cierpka, Julia Górska, Michał Solarczyk, Monika Wodniczak.

MISTRZOWIE ORTOGRAFII PO I PÓŁROCZU

IV A
Julia Pela
V A
Katarzyna Kaczmarek, Nikola Kryszczak
V B
Joanna Figas, Kinga Grabowska
V C
Oliwia Jurek, Adam Mielcarek, Kamil Sobczak,
Zuzanna Wojciechowska
VI A
Adrianna Kieliba, Olga Olejniczak, Magda Ptak,
Szymon Sójka, Igor Urbaniak
VI B
Aleksandra Pluta, Aleksandra Raszewska
VI C
Julia Górska

DYKTANDO NR 4 – STYCZEŃ/ LUTY

IV a – Wiktoria Denkiewicz, Agata Gawron, Julia Pela, Kaja Urbaniak,
IV b – Joachim Adamcio, Eryka Kasałka, Szymon Nowacki, Agnieszka Stefańska,
V a – Julia Borowicz, Gabriela Gawron, Katarzyna Kaczmarek, Nikola Kryszczak,
Klaudia Moskot,
V b – Maksymilian Bajkowski, Sandra Chmielarz, Mateusz Fabisz, Joanna Figas,
Kinga Grabowska, Bartłomiej Kaźmierczak, Nadia Krzak, Martyna Mocek,
Zuzanna Stasiak, Michał Woźniak,
V c – Mateusz Bursztynowicz, Marta Gruszczyńska, Anna Izydorek, Oliwia Jurek,
Aleksandra Marciszewska, Kamil Sobczak ,Weronika Szczotka,
Zuzanna Wojciechowska,
VI a – Dagmara Akerman, Maria Grzesiek, Wiktoria Idzior, Jakub Kasałka,
Adrianna Kieliba, Gabriela Lech, Olga Olejniczak, Magda Ptak, Szymon Sójka,
Igor Urbaniak,
VI b – Dominika Harasymko, Aleksandra Pluta, Aleksandra Raszewska, Zuzanna Sztok,
Jędrzej Wicenciak, Aleksandra Ziętek.
VI c – Artur Bogacki , Weronika Cieluch, Julia Cierpka, Julia Górska, Aleksandra Pluta,
Michał Solarczyk, Kinga Świniarska, Monika Wodniczak.

DYKTANDO NR 5 – MARZEC

IV a – Magdalena Banachowicz , Julia Pela, Kamila Szczepańska,
IV b – Joachim Adamcio, Eryka Kasałka, Patrycja Młynarczyk, Agnieszka Stefańska,
V a – Kacper Cegła, Jarosław Jędrzejak, Katarzyna Kaczmarek, Marcin Kaczmarek,
Natalia Koryciak, Nikola Kryszczak,
V b – Sandra Chmielarz, Mateusz Fabisz, Joanna Figas, Julia Glapa, Kinga Grabowska,
Nadia Krzak, Martyna Mocek, Zuzanna Stasiak, Michał Woźniak,
V c – Anna Izydorek, Oliwia Jurek, Weronika Szczotka, Natalia Tomczak,
Zuzanna Wojciechowska,
VI a – Wiktoria Idzior, Jakub Kasałka, Marcel Łyskawka, Magda Ptak, Szymon Sójka,
Igor Urbaniak,
VI b – Aleksandra Raszewska, Zuzanna Sztok, Zuzanna Wielebska, Aleksandra Ziętek,
VI c – Julia Cierpka, Wiktoria Franka, Julia Górska, Kuba Idziorek, Aleksandra Pluta.

DYKTANDO NR 6 – KWIECIEŃ

IV a – Wiktoria Denkiewicz, Natalia Dostatnia, Agata Gawron, Julia Pela,
IV b – Michał Szczęsny,
V a – Julia Borowicz, Nikola Kryszczak,
V b – Sandra Chmielarz, Joanna Figas, Kinga Grabowska, Bartłomiej Kaźmierczak,
Martyna Mocek, Zuzanna Stasiak,
V c – Marta Gruszczyńska, Oliwia Jurek, Adam Mielcarek, Kamil Sobczak ,
Weronika Szczotka, Zuzanna Wojciechowska,
VI a – Wiktoria Gądziak, Wiktoria Idzior, Jakub Kasałka, Adrianna Kieliba, Gabriela Lech,
Marcel Łyskawka , Szymon Sójka, Igor Urbaniak,
VI b – Aleksandra Pluta, Zuzanna Sztok, Jędrzej Wicenciak,
VI c – Julia Górska, Aleksandra Pluta, Michał Solarczyk, Monika Wodniczak.

DYKTANDO NR 7 – MAJ

IV b – Eryka Kasałka, Patrycja Młynarczyk, Szymon Nowacki, Agnieszka Stefańska,
V a – Kacper Cegła, Jarosław Jędrzejak, Natalia Koryciak, Klaudia Moskot,
V b – Sandra Chmielarz, Aleksandra Dynkowska, Mateusz Fabisz, Joanna Figas,
Kinga Grabowska, Bartłomiej Kaźmierczak, Zuzanna Stasiak,
V c – Marta Gruszczyńska, Oliwia Jurek, Kamil Sobczak ,Weronika Szczotka,
Zuzanna Wojciechowska,
VI a – Piotr Galiński, Wiktoria Idzior, Marcelina Idziorek, Weronika Kałużna,
Jakub Kasałka, Adrianna Kieliba, Szymon Sójka, Igor Urbaniak,
VI b – Dominika Harasymko, Kacper Kasałka, Klaudia Przygoda, Aleksandra Raszewska,
Jędrzej Wicenciak, Zuzanna Wielebska,
VI c – Julia Cierpka, Wiktoria Franka , Julia Górska, Olga Gromada, Kuba Idziorek,
Dominik Michalczak, Aleksandra Pluta, Michał Solarczyk, Monika Wodniczak.
MISTRZOWIE ORTOGRAFII Z II PÓŁROCZA
V B
Sandra Chmielarz, Joanna Figas, Kinga Grabowska,
Zuzanna Stasiak
V C
Oliwia Jurek, Weronika Szczotka, Zuzanna Wojciechowska
VI A
Wiktoria Idzior, Jakub Kasałka
Szymon Sójka, Igor Urbaniak
VI C
Julia Górska, Aleksandra Pluta

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_