Dzień Chłopca

Klasa 1 a

Dnia 29.09.2014 w klasie 1 a świętowano „Dzień Chłopca”. Nasi mali mężczyźni otrzymali piłkę do gry w nogę . Nie zapomnieliśmy o naszych dziewczynach, które również otrzymały piłkę. Wszystkie dzieci zostały obdarowane, dobrze znanymi, „gumkami”  do plecenia bransoletek. Nie zabrakło słodkości dla dzieci oraz pani Marii Hałas.

 

klasa 1b

W środę 1 października chłopcy z klasy I b obchodzili uroczyście Dzień Chłopca. W radosnej atmosferze dziewczynki z panią  Anną Frąszczak składały im życzenia, śpiewały „Sto lat” i wręczyły przygotowane przez rodziców upominki: laurki i breloczki ze światełkiem odblaskowym do plecaka.Dopełnieniem tego uroczystego święta był wspólny słodki poczęstunek przygotowany przez mamy: panią Magdalenę Cegła i panią Ilonę Kubiak oraz wspólne gry i zabawy, i pamiątkowe zdjęcia.

klasa 3 a

30 września w klasie 3 a jak co roku obchodziliśmy „Dzień Chłopca”. Zgodnie z oczekiwaniami naszych chłopców otrzymali piłkę do gry w nogę, na co czekali z niecierpliwością. Nie zabrakło batoników dla wszystkich i innych słodkości. Świętowała cała klasa wraz z panią Ania Sztok.

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_