Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Mierzymy wysoko!

W niedzielę, 10 stycznia, 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyszło  na ulice nie tylko polskich miast. Przez te wszystkie lata  działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując pieniądze zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.  

Uczniowie naszej szkoły również  przyłączyli się do drużyny wolontariuszy Wielkiej Orkiestry. W tym roku byli to: Robert Marciszewski, Karolina Kasałka, Aleksandra Pluta, Zuzanna Wielebska, Monika Wodniczak, Marcelina Idziorek i Olga Gromada.
W tym roku zbierano pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Dziękujemy wszystkim, którzy  wsparli akcję WOŚP i dorzucili grosik do puszek naszych wolontariuszy. Uczniowie zebrali w sumie 1752,43 zł

W godzinach popołudniowych w Sztabie WOŚP w M-GOK w Raszkowie na wszystkich chętnych czekało wiele atrakcji: występy taneczne, zabawa, licytacje, degustacja tortu i oczywiście światełko do nieba.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały panie Agnieszka Junyszek, Justyna Żurkiewicz, Izabela Urbaniak, Dorota Mielcarek, Patrycja Kulińska i pan Karol Marciszewski.

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip