Gramy dla WOŚP!

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał 30 stycznia 2022 roku, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej oraz wydzielone łóżka dziecięce w oddziałach okulistyki dla dorosłych działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski. W całym kraju są też poradnie okulistyki dziecięcej, które również wymagają wyposażenia w nowoczesny sprzęt okulistyczny, a rokrocznie na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą  akcje internetowe, wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia, i oczywiście zbiórka pieniędzy do puszek.

W tym roku uczniowie naszej szkoły zbierali pieniądze w czterech miejscowościach: w Jankowie Zaleśnym, Moszczance, Pogrzybowie i Raszkowie. Wolontariuszami byli: Wiktoria Oleśków, Iza Zielińska, Nikola Kluczyk, Julia Szkudlarz, Kinga Cegła, Julia Borkowska,  Miłosz Piekiełek i Jan Urbaniak. Opiekunami wolontariuszy byli nauczyciele: panie Izabela Urbaniak, Grażyna Błaszczyk, Anna Szymankiewicz, Violetta Czubak, Anna Sztok, Justyna Żurkiewicz i pan Karol Marciszewski.

Jak co roku zespół taneczny Mariposa prowadzony przez pana Adama Dutkowskiego wziął udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️

Zachęcamy do obejrzenia video-relacji:

Natomiast nasze nauczycielki, panie: Iwona Bieniek, Izabela Urbaniak i Małgorzata Palczewska wzięły udział w 6. Biegu „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą”.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip