Kahoot Cup 2023

30 listopada 2023 r. 22 uczniów z naszej szkoły wzięło dziś udział w niecodziennej inicjatywie – Ogólnoświatowym Turnieju Kahoot Cup 2023. #kahootcup2023
Wydarzenie online (pod oficjalnym patronatem Kahoota) zostało zorganizowane przez pana Stevena Auslandera z Indianapolis w USA. Turniej odbył się w czterech przedziałach czasowych, ze względu na różne strefy czasowe.
Nasza reprezentacja rywalizowała o godz. 12.00 w południe czasu polskiego i wzięło w niej udział w sumie ponad 4000 uczniów z  58 państw.
Podczas turnieju uczestnicy odpowiadali na pytania w j. angielskim, sprawdzające ich znajomość światowej popkultury (filmów, seriali, muzyki, gier komputerowych, mediów społecznościowych, sportu itp.)
Nadrzędnym celem tego turnieju jest pokazaniem uczniom, że pop kultura jednoczy ludzi na całym świecie oraz że jesteśmy bardziej do siebie podobni, niż różni od siebie.
Pani Małgorzata Palczewska, odpowiedzialna za organizację konkursu w naszej szkole, wyświetlała pytania na tablicy interaktywnej, a uczniowie udzielali odpowiedzi na swoich smartfonach.
Najwyższy wynik z naszej szkoły uzyskali:
Zuzanna Zmyślona – 44 miejsce!!!
Hubert Charendarz – 83 miejsce
Antoni Krawczyk – 90 miejsce
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wszyscy z nich należą do jednego klubu – fanów języka angielskiego i pop kultury!
Więcej zdjęć:
Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip