Piłkarski weekend

W sobotę 17 czerwca 2017 r. w Ostrowie Wlkp. odbyły się dwa ciekawe turnieje piłkarskie, w których udział wzięły drużyny z naszej szkoły .Na boisku Gimnazjum nr 4 przy ul. Krotoszyńskiej odbył się Memoriał im. Jerzego Kryjoma (ostrowskiego działacza sportowego zmarłego przed kilku laty). Zaproszonych zostało 8 najlepszych drużyn z regionu. W zawodach brali udział młodzi piłkarze ur. w 2007 roku. Nasz zespół po zwycięstwie z Centra Ostrów 8-0, remisach z Gorzycami 0-0 i Skalmierzycami 3-3 zajął w swojej grupie II miejsce. W meczu półfinałowym po bardzo emocjonującym pojedynku minimalnie ulegli Akademii Krecika 0-1 i ostatecznie zajęli 4 miejsce. Królem strzelców i najlepszy zawodnikiem turnieju został zawodnik SP Raszków Jakub Lorek – zdobywca 8 bramek. 

Drużynę z Raszkowa reprezentowali: Gracjan Galiński, Wojciech Galiński, Mikołaj Oleśków, Filip Dziuba, Jakub Lorek, Jakub Jędrzejewski, Wiktor Niśkiewicz, Jak Kaźmierczak i Gracjan Młynarczyk. 

W tym samym dniu odbył się również drugi z turniejów na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6 na ostrowskim Zębcowie. W imprezie tej uczestniczyli chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Nasz zespół reprezentowali: Miłosz Czubak, Dawid Szczepaniak, Maksymilian Pietrzak, Maksymilian Drozdowski, Gracjan Sikora, Tymek Cieśliński-Beard, Szymon Hadrych, Mikołaj Piotrowski. 

Opiekunem był nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pan Sławomir Krawczyk.

 

 

Pokaż na:
  • Facebook

Stacja meteorologiczna

 
509px-herb_polski-svg_