Przedstawienie pt. Szafa Babuni

04.03.2013r. zostało wystawione w naszej szkole przedstawienie pt. Szafa Babuni. Spektakl adresowany był do uczniów klas 0-VI. Przedstawienie przybliżyło tematykę baśni oraz rozwinęło ich wyobraźnię. Wyobraźnia jest cudownym darem, dzięki któremu możemy przenosić się w świat fantazji i decydować o losach bohaterów. Uczniowie otrzymali szansę kształtowania swoich gustów na poziomie odbiorcy. Oprócz pogodnej rozrywki, bawienia przemyślnym słowem, spektakl miał na celu pokazanie wewnętrznego bogactwa, treści  wypływających z baśni: Bo ŚWIAT jest WŁAŚNIE TAKI…Dużo na nim RADOŚCI, PIĘKNA, DOBRYCH UCZYNKÓW(…) Ale nie brak też wokół nas NIEZROZUMIENIA i ZŁA, które nie zawsze da się pokonać… W życiu jest czas na RADOŚĆ i WESELE, ale i na SMUTEK i WZRUSZENIE…

W role znanych postaci z baśni wcielili się uczniowie, uczęszczający na zajęcia kółka polonistycznego, prowadzonego przez panią Annę Kląskała.

Mali aktorzy wyśmienicie opanowali tekst, modulując głos, z ogromną ekspresją, odzwierciedlili charaktery odgrywanych przez nich bohaterów. Przygotowali piękne kostiumy oraz rekwizyty. Scenografię – magiczną szafę wykonała pani Dorota Gidaszewska- Burkietowicz, natomiast o nagłośnienie zadbał pan Łukasz Naczke.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip