Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Pierwszy dzień szkoły to zwykle okazja do uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego i spotkania się po wakacjach z kolegami z klasy oraz nauczycielami. Dla tych, którzy wraz z początkiem roku szkolnego zaczynają nową szkołę, jest to często także okazja do poznania swojej klasy, a także budynku szkoły.
Za uczniami dwa miesiące beztroskich, wspaniałych wakacji. Inauguracja nowego roku 2018/2019 była szczególnym wydarzeniem dla pierwszoklasistów, dla których przygoda z nauką dopiero się zaczyna. Dzieci w towarzystwie swoich rodziców zgromadziły się w hali sportowo – widowiskowej , gdzie zostały uroczyście powitane przez dyrektora szkoły panią Alicję Duczmal, która wyraziła nadzieję, że będą czuły się w naszej szkole dobrze i bezpiecznie, że będzie to dla nich miejsce nauki, zabawy, rozwijania zainteresowań i niezapomnianych chwil. Równie uroczyście powitali nowy rok szkolny uczniowie klas II-III, IV – VIII i III klasy gimnazjum.

Życzymy wszystkim uczniom wiele wytrwałości, satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy oraz optymizmu i zapału na cały rok szkolny!

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_

Archiwa

BIP

bip