Szkoła w Raszkowie wśród najlepszych szkół w powiecie i w Wielkopolsce

We wrześniu podsumowano szkolny -2022 w podsumowano rok sportowy w 2021 roku w powiecie i w województwie.
Na spotkaniu podsumowującym rok sportowy w powiecie ostrowskim, dyrektor naszej szkoły, pan Damian Juszczak odebrał z rąk Starosty Ostrowskiego pana Pawła Rajskiego nagrodę dla najlepszej szkoły powiatu ostrowskiego. Nasza szkoła wygrała klasyfikacje w dwóch kategoriach: klas 6 i młodszych oraz klas 7-8.
We wrześniu podsumowano także sportowy rok szkolny 2021-2022 w Wielkopolsce. I tu nasza szkoła zaprezentowała się znakomicie. W klasyfikacji Igrzysk Dzieci czyli klas 6 i młodszych SP Raszków zajęła 8 miejsce na 372 sklasyfikowane szkoły a w punktacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej
czyli klas 7-8 raszkowska szkoła zajęła 2 miejsce na 373 sklasyfikowane szkoły. Jest t najlepsze miejsce w historii naszej szkoły.
Podczas podsumowania roku sportowego w Poznaniu dyrektor szkoły pan Damian Juszczak z nauczycielami wychowania fizycznego Sławomirem Krawczykiem oraz Adamem Dutkowskim odebrali puchar i nagrodę dla naszej szkoły.
Nauczyciel wychowania fizycznego, pan Adam Dutkowski wraz ze Zdzisławem Machowskim, sekretarzem Ostrowskiego SZS, odebrali także nagrodę dla Powiatu Ostrowskiego za zajęcie drugiego miejsca w Wielkopolsce wśród powiatów w kategorii Igrzysk Młodzieży szkolnej. Do zajęcia tak wysokiego miejsca w tej klasyfikacji znacząco przyczyniła się nasza szkoła.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip