Witaj szkoło!

Za nami dwa miesiące cudownych, beztroskich, ciepłych i  wspaniałych wakacji.   To wyjątkowy dzień szczególnie dla uczniów klas pierwszych. W tym roku naukę w raszkowskiej  podstawówce rozpoczynają nie tylko siedmiolatki, ale także sześciolatki. Punktualnie o godzinie ósmej wszyscy uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się w Kościele Podwyższenia Krzyża w Raszkowie na mszy św. inaugurującej nowy rok szkolny.
Spotkanie uczniów, rodziców i nauczycieli odbyło się w sali sportowo – widowiskowej. Dyrektor szkoły, pani Aleksandra Krawczyk w kilku słowach powitała wszystkich zebranych , szczególnie ciepło powitała uczniów klas pierwszych i ich rodziców, przedstawiła nowozatrudnionych nauczycieli.
W swoim przemówieniu pani dyrektor nawiązała do mijającej 1 września rocznicy wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy oddaliśmy hołd bohaterom tamtych dni.
Wicedyrektor szkoły, pani Alicja Duczmal, odczytała listy rzecznika praw dziecka, pana Marka Michalaka i kuratora wielkopolskiego pani Elżbiety Walkowiak
Następnie uczniowie udali się do swoich klas, na spotkanie z wychowawcami i kolegami.

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip