Otwarcie Szkolnego Roku Sportowego

Tradycją Szkoły Podstawowej w Raszkowie są biegi przełajowe, którymi nauczyciele wychowania fizycznego Justyna i Adam Dutkowscy inaugurują NOWY SZKOLNY ROK SPORTOWY. W tym roku zawody oraz otwarcie roku sportowego nastąpiło w piątek 5.09.2014. Ogółem  w zawodach wystartowało 344 uczniów, w tym 167 dziewcząt i 177 chłopców od oddziału przedszkolnego do klasy 6. Przedszkolaki biegały 150 m, klasy 1-3 400 m, a klasy 4-6 800 m. Biegi odbywały się na poziomach klas, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Poza klasyfikacją indywidualną prowadzono na każdym poziomie również punktację drużynową klas, której celem było wyłonienie najlepszych klas.

Galeria zdjęć można obejrzeć tutaj:

https://picasaweb.google.com/116462919073920222619

WYNIKI INDYWIDUALNE:

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

ODZIAL PRZEDSZKOLNY – DZIEWCZĘTA

1

IWANEK LUIZA

0

2

MĄDRA KLAUDIA

0

3

BŁADYKO DARIA

0

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

ODZIAL PRZEDSZKOLNY – CHŁOPCY

1

KAŹMIERCZAK JAN

0

2

MŁYNARCZYK GRACJAN

0

3

LIBERSKI BARTOSZ

0

 

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 1  - DZIEWCZĘTA

1

SZCZĘSNA MALGORZATA

1B

2

CEGŁA KINGA

1B

3

KORYCIAK KAROLINA

1C

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 1  - CHŁOPCY

1

DZIUBA FILIP

1B

2

OLEŚKÓW MIKOŁAJ

1D

3

CIESLIŃSKI TYMOTEUSZ

1C

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 2  - DZIEWCZĘTA

1

MATECKA MAJA

2A

2

WŁOSIK ALEKSANDRA

2B

3

IDZIOREK KORNALIA

2A

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 2  - CHŁOPCY

1

WDOWCZYK PAWEŁ

2A

2

PIETRZAK MAX

2A

3

BORKOWSKI TOBIASZ

2C

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 3  - DZIEWCZĘTA

1

LIBESKA LENA

3B

2

STEFAŃSKA AGNIESZKA

3B

3

KASAŁKA ERYKA

3A

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 3  - CHŁOPCY

1

KACZOCHA MIKOŁAJ

3B

2

OBSADNY PAWEŁ

3B

3

ZDZIEBKOWSKI SEBASTIAN

3B

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 4  - DZIEWCZĘTA

1

KRASZKIEWICZ MARTA

4C

2

CEGŁA ADA

4B

3

KORYCIAK NATALIA

4A

 

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 4  - CHŁOPCY

1

TRZOPEK KACPER

4A

2

CEGŁA KACPER

4A

3

OTWIASKA TYMOTEUSZ

4C

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 5  - DZIEWCZĘTA

1

SZTOK ZUZANNA

5B

2

PLUTA ALEKSANDRA

5B

3

PRZYGODA KLAUDIA

5B

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 5  - CHŁOPCY

1

DYNKOWSKI MIŁOSZ

5A

2

SÓJKA SZYMON

5A

3

PIOTROWSKI JAKUB

5B

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 6  - DZIEWCZĘTA

1

JANOWICZ KATARZYNA

6C

2

PERLIŃSKA ZUZANNA

6A

3

WAJRAUCH OLIWIA

6B

 

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

KLASA

KLASA 6  - CHŁOPCY

1

CHMIELARZ JAKUB

6A

2

MICHALAK HUBERT

6B

3

POTASZNIK MIŁOSZ

6A

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA KLAS:

MIEJSCE

KLASY 1

PUNKTY

1

1B

761

2

1A

697

3

1C

618

4

1D

462

MIEJSCE

KLASY 2

PUNKTY

1

2B

753

2

2A

744

3

2C

719

MIEJSCE

KLASY 3

PUNKTY

1

3B

812

2

3A

778

 

MIEJSCE

KLASY 4

PUNKTY

1

4C

777

2

4A

757

3

4B

658

MIEJSCE

KLASY 5

PUNKTY

1

5B

809

2

5A

717

3

5C

664


Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_