Podsumowanie akcji „Wielkanoc z PCK”

Wielkanoc to najstarsze święta, na które wielu z nas czeka z niecierpliwością. Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, a przede wszystkim okres spotkań rodzinnych przy suto zastawionych stołach. Niestety nie dla wszystkich.  Polski Czerwony Krzyż każdego roku organizuje wielkanocną akcję pomocy, dzięki której tysiące rodzin potrzebujących wsparcia będzie mogło godnie i uroczyście spędzić Wielkanoc.

Do tej akcji charytatywnej włączyła się również nasza szkoła. W ramach akcji „Wielkanoc z PCK” w naszej szkole zbierane były produkty żywnościowe.

Dzięki wrażliwości i pomocy uczniów oraz ich rodziców udało nam się zebrać w ciągu 2 tygodni trzy  duże kartony żywności.

Cała żywność przekazana została przez członków  Szkolnego Koła PCK  Karinę  Krawiec, Paulinę Puc oraz Jakuba Kaczmarka   w dniu 22 marca do siedziby Oddziału rejonowego PCK  przy Ul. Wolności na ręce pana  kierownika Edmunda Siwka.

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję Wielkanoc z PCK serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą, tak owocną współpracę.

Opiekunem akcji była pani Izabela Urbaniak.

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip