Projekt Euroweek – relacja z wyjazdu szkoleniowego

W dniach 11-15 kwietnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły byli na wyjedzie szkoleniowym Euroweek w Różance, zorganizowanym przez nauczycielki języka angielskiego, panie Darię Sobczak i Małgorzatę Palczewską.
Głównym założeniem tego wyjazdu jest doskonalenie komunikacji w języku angielskim, dlatego wszystkie zajęcia prowadzone są przez wolontariuszy z innych krajów właśnie w tym języku. W tym roku mieliśmy okazję poznać: Alexa (z Hiszpanii), Dianę – Makapaka (z Peru), Amandę (z Birmy), Miami (z Albanii) oraz Mr. Taco (z Meksyku).
Te pięć dni spędzonych w Różance wystarczyło do stworzenia niesamowitej więzi z tymi inspirującymi ludźmi. Oprócz nas byli też uczniowie z Jaworzna, Chrzanowa i Koszyc Wielkich. Dzięki zajęciom i wolontariuszom z kompletnie obcych sobie osób zaledwie w kilka dni uczniowie zostali grupą dobrych znajomych.
Zajęcia odbywały się w formie warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń, które pozwoliły rozwinąć uczniom umiejętność pracy w zespole, współpracy w grupie. Nie do przecenienia jest walor poznawczy – poszczególni wolontariusze przedstawiali geografię, historię, kulturę i tradycje swoich krajów. Mamy nadzieję, że projekt ten będzie kontynuowany w naszej szkole i w przyszłym roku znowu będziemy mogli uczestniczyć w tej niesamowitej przygodzie.
Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip