XIX Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI

19 kwietnia 2023 roku odbył się w naszej szkole XIX Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI.  Celem konkursu było motywowanie uczniów do uczenia się matematyki, rozwijanie zainteresowań matematycznych dzieci, wyłonienie talentów matematycznych na terenie  gminy Raszków oraz integracja nauczycieli i uczniów.

Do konkursu przystąpiło 8 uczniów z  klas szóstych z terenu gminy Raszków, ze szkół w Radłowie, Ligocie i  Raszkowa. Uczniowie pisali test konkursowy składający się z 8  zadań zamkniętych oraz 2 zadań otwartych.

Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca: pani Renata Brajer,  członkowie: panie Danuta Kasałka, Beata Lisiak i Alicja Wróbel  oceniła  prace i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: Wiktoria Gościniak – SP Raszków

II miejsce: Justyna Koczura – SP Raszków

III miejsce: Adam Smoliński – SP Radłów

Wicedyrektor szkoły pani Małgorzata Hajdziony wręczyła zwycięzcom konkursu nagrody książkowe i dyplomy ufundowane przez Dyrektora Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera i Armii Krajowej w Raszkowie, pana Damiana Juszczaka. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!! Organizatorami  konkursu były panie Beata Lisiak i Renata Brajer

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip