Wojewódzki finał 24 edycji turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

17 maja 2024 r. we Wrześni odbył się wojewódzki finał 24 edycji turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. To największa piłkarska impreza dla dzieci w całej Europie. Uczniowie naszej szkoły, których trenerem jest pan Sławomir Krawczyk,  po udanych eliminacjach powiatowych mieli okazję i przyjemność wziąć udział w Wielkopolskim finale.
Nasza drużyna ośmiolatków bardzo dobrze zaprezentowała się na boiskach we Wrześni. W rozgrywkach grupowych zmierzyła się ze szkołami z Krotoszyna, Lubasza i Brudzewa, wygrywając wszystkie mecze.
W meczu ćwierćfinałowym zmierzyliśmy się ze szkołą ze Sławska. Po pasjonującym spotkaniu, pełnym emocji i zwrotów akcji, zakończonym remisem, niestety musieliśmy przełknąć gorycz porażki po rzutach karnych. Ostatecznie nasza Szkoła uplasowała się w 8 najlepszych szkół w Wielkopolsce.
Głównym celem i ideą tej imprezy jest propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu, w tym wypadku piłki nożnej. Dobra zabawa, radość i uśmiech na twarzach dzieci jest najlepszym dowodem na to, że sport może być piękna przygodą, świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu i receptą na zdrowe życie.
Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip