Zakończenie roku szkolnego przez uczniów klas 1 – 5

24 czerwca 2016 uczestniczyliśmy w uroczystym zakończeniu nauki w szkole. Ten wyjątkowy dzień uczniowie rozpoczęli Mszą Św. w kościele parafialnym w Raszkowie. Po nabożeństwie wszystkie dzieci wraz z wychowawcami przeszły do szkoły, gdzie w hali sportowo – widowiskowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Był to szczególny dzień dla uczniów klas trzecich, którzy zakończyli pierwszy etap nauki w szkole podstawowej. Wszyscy otrzymali świadectwa i nagrody książkowe.

Po przemówieniu pani Dyrektor Alicji Duczmal, nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom z klas czwartych i piątych, którzy uzyskali średnią 4,75 lub więcej oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Uczniowie ci otrzymali także nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Średnia ocen uczniów naszej szkoły w minionym roku szkolnym wynosi 4,41.

Pedagog szkoły pani Renata Bartoś odczytała list Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, w którym gratulował dzieciom wszystkich osiągnięć w bieżącym roku szkolnym i życzył udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Pokaż na:
  • Facebook
 
509px-herb_polski-svg_