Uczniowie z pasją

W czwartek na godzinie wychowawczej uczniowie klasy VI c opowiadali o tym czym się interesują i czym lubią się zajmować w wolnym czasie. Była to bardzo dobra okazja, aby na forum klasy zaprezentować swoje pasje i osiągnięcia. Równocześnie, dzięki tym prezentacjom, mogliśmy lepiej poznać swoje koleżanki i kolegów z klasy.

Kasia Szczepaniak i Jagoda Wasiak, których pasją jest taniec, przygotowały prezentację o zespole „Swojacy”, w którym tańczą od prawie dwóch lat. Dziewczyny zapoznały nas także z różnymi wzorami ludowymi, a naszą wiedzę sprawdziły podczas quizu Kahoot. Nie zabrakło folkowych pamiątek i zdjęć z występów tanecznych.

Michał Kruszyk i Michał Mielcarek zaprezentowali swoje najnowsze wynalazki o roboczych nazwach „Smart Protect” i „Smart Dom”. Michał Mielcarek skonstruował prototyp sejfu, który wykonał z pudełka po butach i mikrokontrolera. Sejf posiada automatyczny zamek, który otwiera się po wpisaniu na klawiaturze poprawnego kodu PIN. Natomiast Michał Kruszyk skonfigurował pasek LED RGB z systemem „Domoteach”, tak aby można było nim sterować za pomocą telefonu lub komputera. Gratulujemy i czekamy na kolejne wynalazki!  :)

 

Pokaż na:
  • Facebook
 
grafika-edytowalna-ppt-97-2003-laboratoria-przyszlosci-1024x652
 
pds_szkola-udzial_1000x1000px

Sport w SP Raszków – FB

bip

Archiwa

BIP

bip